|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Відгуки про магазин
-
19.04.2026 в 15:21Вітаю, замовляв ніж з колаборацією «Nord Division», дуже чудовий ніж, все сподобалось, в процесі замовлення в мене були деякі нерозуміння, але все нормально пояснили без проблем 🙂
-
04.04.2026 в 11:35Розпочав знайомство з виробами Простої Сталі і як тільки отримав замовлення - зрозумів, що це саме те, що потрібно: якісне виконання ножів з хорошої надійної сталі, заточка лез, яка тримається впевнено навіть під час складних завдань, гнучка робота дизайнера, швидкість реакції на повідомлення на високому рівні, да і весь підхід до нас, як клієнтів тільки радує. Замовляю з радістю! Велике Дякую!
-
28.03.2026 в 15:37Добрий день! Чудовий магазин, чудова ідея виробництва ножів різного характеру. Також, варто зауважити, що виробники чудово знають із чим працюють, і пояснюють клієнтам тематичні питання, для прикладу про твердість ножа, утримання ріжучою крайки і так далі. Високий рівень взаємодії з клієнтом з приводу індивідуальності ножа. Дуже великий вибір кастомізації ножа від вже готових варіантів до нових ідей. Файний вибір аксесуарів до ножа (як піхви, так і кріплення/бруски/темляки та звісно ж додатково відкрившки) Дяка розробникам та всім причетним)
-
19.02.2026 в 16:07amazing quality feels heavy feels good! would recommend 100%
-
07.02.2026 в 19:03Бажаю здоров’я. Замовляв ніж Танто з гравіюванням та піхвами на подарунок побратиму. Ніж дуже гарної якості, гравіювання зроблене ідеально. Обробка замовлення та термін виготовлення вражає швидкістю. Щиро вдячний Вам за швидкість та якість🫡
-
15.01.2026 в 18:49Дякую,зробив замовлення,все швидко прийшло,якісне.
-
27.12.2025 в 18:41Бажаю здоров'я. Замовляв кастомні піхви для ножа на плитоноску. Якість одна з найкращих які я зустрічав по Україні. Приємно було, що працівники пішли на зустріч і на прохання зробили все дуже швидко і це в умовах масового відключення енергії. Ножі поки не замовляв, але обов'язково це зроблю, тому що є цікаві моделі і можливість вибрати фініш, покриття і гравіювання. Єдине що хотів побажати, щоб в наступному році з'явились інші марки сталей. А так все люкс. Щиросердно дякую майстрам, які дійсно стараються і роблять якісні інструменти
-
25.12.2025 в 19:46Так склалося що мене мій товариш попросив вибрати йому ніж на подарунок його близькому другу який боронить Україну і зараз декілька днів в безпеці, я допоміг обрати на мою думку кайфовий ніж який виконуватиме свою функцію на всі 💯. Як результат це був подарунок на Таємного Санту, ножем задоволений неймовірно радий що в мене також +1 до моєї скромної колекції. Все на вищому рівні!!!
-
18.12.2025 в 09:44Замовив "ЩЕДРИК" дуже задоволений роботою! Бажаю і надалі гарних робіт, натхнення і прибутків! Дякую!
-
14.12.2025 в 13:50Замовила 2 Стуса і 2 Тигролова на подарунки, дуже гарна якість і виготовлення! Зворотній звʼязок допоміг вибрати і колір і оформлення, швидко все виготовили і відправили👍
-
23.10.2025 в 21:55Не вперше замовляю в цьому чудовому колективі професіоналів піхви до своїх ножів і ножів товаришів, як завжди роблять дуже професійно і якісно за що можу подякувати і побажати і в подальшому нас радувати своїми виробами. Дякую.
-
13.10.2025 в 11:19Ніж гарний, по відчуттях доволі міцний, гравіювання видно добре. Чохол теж не підводить, видно що якісний. Індивідуальний підхід до замовлення, притому швидко виконали і ціна більш ніж справедлива. Тільки позитивні враження, як буде потрібно комусь із знайомих на подарунок – звернусь сюди