Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Зроблено з Вашою допомогою
0
Мій кошик

Відгуки про магазин

5.0
43 відгуки
Сортування:
Вітаю, замовляв ніж з колаборацією «Nord Division», дуже чудовий ніж, все сподобалось, в процесі замовлення в мене були деякі нерозуміння, але все нормально пояснили без проблем 🙂
Відповісти
Розпочав знайомство з виробами Простої Сталі і як тільки отримав замовлення - зрозумів, що це саме те, що потрібно: якісне виконання ножів з хорошої надійної сталі, заточка лез, яка тримається впевнено навіть під час складних завдань, гнучка робота дизайнера, швидкість реакції на повідомлення на високому рівні, да і весь підхід до нас, як клієнтів тільки радує.
Замовляю з радістю! Велике Дякую!
Відповісти
Добрий день! Чудовий магазин, чудова ідея виробництва ножів різного характеру. Також, варто зауважити, що виробники чудово знають із чим працюють, і пояснюють клієнтам тематичні питання, для прикладу про твердість ножа, утримання ріжучою крайки і так далі.
Високий рівень взаємодії з клієнтом з приводу індивідуальності ножа. Дуже великий вибір кастомізації ножа від вже готових варіантів до нових ідей. Файний вибір аксесуарів до ножа (як піхви, так і кріплення/бруски/темляки та звісно ж додатково відкрившки)
Дяка розробникам та всім причетним)

Відповісти
amazing quality feels heavy feels good! would recommend 100%
Відповісти
Бажаю здоров’я.
Замовляв ніж Танто з гравіюванням та піхвами на подарунок побратиму.
Ніж дуже гарної якості, гравіювання зроблене ідеально.
Обробка замовлення та термін виготовлення вражає швидкістю.
Щиро вдячний Вам за швидкість та якість🫡
Відповісти
Дякую,зробив замовлення,все швидко прийшло,якісне.
Відповісти
Бажаю здоров'я. Замовляв кастомні піхви для ножа на плитоноску. Якість одна з найкращих які я зустрічав по Україні. Приємно було, що працівники пішли на зустріч і на прохання зробили все дуже швидко і це в умовах масового відключення енергії. Ножі поки не замовляв, але обов'язково це зроблю, тому що є цікаві моделі і можливість вибрати фініш, покриття і гравіювання. Єдине що хотів побажати, щоб в наступному році з'явились інші марки сталей. А так все люкс. Щиросердно дякую майстрам, які дійсно стараються і роблять якісні інструменти
Відповісти
Так склалося що мене мій товариш попросив вибрати йому ніж на подарунок його близькому другу який боронить Україну і зараз декілька днів в безпеці, я допоміг обрати на мою думку кайфовий ніж який виконуватиме свою функцію на всі 💯. Як результат це був подарунок на Таємного Санту, ножем задоволений неймовірно радий що в мене також +1 до моєї скромної колекції. Все на вищому рівні!!!
Відповісти
Замовила 2 Стуса і 2 Тигролова на подарунки, дуже гарна якість і виготовлення! Зворотній звʼязок допоміг вибрати і колір і оформлення, швидко все виготовили і відправили👍
Відповісти
Не вперше замовляю в цьому чудовому колективі професіоналів піхви до своїх ножів і ножів товаришів, як завжди роблять дуже професійно і якісно за що можу подякувати і побажати і в подальшому нас радувати своїми виробами. Дякую.
Відповісти
Ніж гарний, по відчуттях доволі міцний, гравіювання видно добре. Чохол теж не підводить, видно що якісний.

Індивідуальний підхід до замовлення, притому швидко виконали і ціна більш ніж справедлива. Тільки позитивні враження, як буде потрібно комусь із знайомих на подарунок – звернусь сюди
Відповісти
Замовив "Тигролов" собі в якості подарунку, а то гроші це плинне а ножі завжди ножі. Отримав доволі швидко, з урахуванням індивідуального гравіювання. Реальність перевершила мої очікування, от береш в руки і відчуваєш "вєщь", надзвичайно крута робота. Я волочусь від задоволення 🤙. Повага і вдячність майстрам. Слава СОУ. Слава ДШВ.
Відповісти
Отримав "ГАЙДАМАК" дуже задоволений, якість відмінна, робота чудова. Дякую за швидку, професійну роботу! Бажаю вам успіхів і натхнення!
Відповісти
Замовив ніж танто, все виконано на висоті, візерунок на ножі та на піхвах шедевр, швидкість і пакування🔥
Дякую команді за цей дивовижний витвір.
Відповісти
Гарний виробник надійної зброї!) швидко, якісно, зі смаком, з індивідуальним підходом! Замовляв вже три вироби і всі задоволені.
Відповісти
Отримав свій ЯРЧУК, що сказати все супер , ніж набагато краще виглядає ніж на фото сайту, коли тримаєш в руках дуже ну дуже класний, і колодка добротна тримається чудово, красивий мощний, і має певну вагу , відчуваєш що тримаєш не гамно якесь, і доречі в реалі він більший ніж на фото ,
Кому треба не для понтів то Ярчук саме те що треба ,
Супер дякую , Проста Сталь ви кращі..
Відповісти
Щойно придбав Щедріка-якісно,гарно.Дякую Вам.
Слава Україні
Слава Азову!!!!
Відповісти
Замовляв ніж Гайдамак. Все зроблено швидко та на високому рівні (набагато краще ніж я очікував), заточка неймовірна в руці лежить чудово та в піхвах сидить міцно.

Величезна подяка всій вашій команді за цей чудовий ніж
Відповісти
Дякую магазину . Швидко зробили замовлення. Все якісне. Велика подяка.
Відповісти
Показати ще 20 відгуків
Вгору