Comparison
Add items to comparison
Wishlist
Add items to wish list
Made with your help
0
My order

Store reviews

5.0
45 reviews
Sort:
newer first rating by date
Замовив ніж, хлопці відповідальні з роботою справились у зазначений термін, але коли я отримав то був просто у захваті в живу виглядає набагато крутіше ніж на фото🤗 за доступною ціною можна отримати доволі кастомний ніж який точно не розчарує рекомендую всім 🫠
Reply
Все супер, дуже якісна робота, навіть не очікував що буде настільки добре лежати у руці, вага і баланс бомба👍🏻
Дякую дуже за вашу роботу!
Reply
Вітаю, замовляв ніж з колаборацією «Nord Division», дуже чудовий ніж, все сподобалось, в процесі замовлення в мене були деякі нерозуміння, але все нормально пояснили без проблем 🙂
Reply
Розпочав знайомство з виробами Простої Сталі і як тільки отримав замовлення - зрозумів, що це саме те, що потрібно: якісне виконання ножів з хорошої надійної сталі, заточка лез, яка тримається впевнено навіть під час складних завдань, гнучка робота дизайнера, швидкість реакції на повідомлення на високому рівні, да і весь підхід до нас, як клієнтів тільки радує.
Замовляю з радістю! Велике Дякую!
Reply
Добрий день! Чудовий магазин, чудова ідея виробництва ножів різного характеру. Також, варто зауважити, що виробники чудово знають із чим працюють, і пояснюють клієнтам тематичні питання, для прикладу про твердість ножа, утримання ріжучою крайки і так далі.
Високий рівень взаємодії з клієнтом з приводу індивідуальності ножа. Дуже великий вибір кастомізації ножа від вже готових варіантів до нових ідей. Файний вибір аксесуарів до ножа (як піхви, так і кріплення/бруски/темляки та звісно ж додатково відкрившки)
Дяка розробникам та всім причетним)

Reply
amazing quality feels heavy feels good! would recommend 100%
Reply
Бажаю здоров’я.
Замовляв ніж Танто з гравіюванням та піхвами на подарунок побратиму.
Ніж дуже гарної якості, гравіювання зроблене ідеально.
Обробка замовлення та термін виготовлення вражає швидкістю.
Щиро вдячний Вам за швидкість та якість🫡
Reply
Дякую,зробив замовлення,все швидко прийшло,якісне.
Reply
Бажаю здоров'я. Замовляв кастомні піхви для ножа на плитоноску. Якість одна з найкращих які я зустрічав по Україні. Приємно було, що працівники пішли на зустріч і на прохання зробили все дуже швидко і це в умовах масового відключення енергії. Ножі поки не замовляв, але обов'язково це зроблю, тому що є цікаві моделі і можливість вибрати фініш, покриття і гравіювання. Єдине що хотів побажати, щоб в наступному році з'явились інші марки сталей. А так все люкс. Щиросердно дякую майстрам, які дійсно стараються і роблять якісні інструменти
Reply
Так склалося що мене мій товариш попросив вибрати йому ніж на подарунок його близькому другу який боронить Україну і зараз декілька днів в безпеці, я допоміг обрати на мою думку кайфовий ніж який виконуватиме свою функцію на всі 💯. Як результат це був подарунок на Таємного Санту, ножем задоволений неймовірно радий що в мене також +1 до моєї скромної колекції. Все на вищому рівні!!!
Reply
Замовила 2 Стуса і 2 Тигролова на подарунки, дуже гарна якість і виготовлення! Зворотній звʼязок допоміг вибрати і колір і оформлення, швидко все виготовили і відправили👍
Reply
Не вперше замовляю в цьому чудовому колективі професіоналів піхви до своїх ножів і ножів товаришів, як завжди роблять дуже професійно і якісно за що можу подякувати і побажати і в подальшому нас радувати своїми виробами. Дякую.
Reply
Ніж гарний, по відчуттях доволі міцний, гравіювання видно добре. Чохол теж не підводить, видно що якісний.

Індивідуальний підхід до замовлення, притому швидко виконали і ціна більш ніж справедлива. Тільки позитивні враження, як буде потрібно комусь із знайомих на подарунок – звернусь сюди
Reply
Замовив "Тигролов" собі в якості подарунку, а то гроші це плинне а ножі завжди ножі. Отримав доволі швидко, з урахуванням індивідуального гравіювання. Реальність перевершила мої очікування, от береш в руки і відчуваєш "вєщь", надзвичайно крута робота. Я волочусь від задоволення 🤙. Повага і вдячність майстрам. Слава СОУ. Слава ДШВ.
Reply
Отримав "ГАЙДАМАК" дуже задоволений, якість відмінна, робота чудова. Дякую за швидку, професійну роботу! Бажаю вам успіхів і натхнення!
Reply
Замовив ніж танто, все виконано на висоті, візерунок на ножі та на піхвах шедевр, швидкість і пакування🔥
Дякую команді за цей дивовижний витвір.
Reply
Гарний виробник надійної зброї!) швидко, якісно, зі смаком, з індивідуальним підходом! Замовляв вже три вироби і всі задоволені.
Reply
Отримав свій ЯРЧУК, що сказати все супер , ніж набагато краще виглядає ніж на фото сайту, коли тримаєш в руках дуже ну дуже класний, і колодка добротна тримається чудово, красивий мощний, і має певну вагу , відчуваєш що тримаєш не гамно якесь, і доречі в реалі він більший ніж на фото ,
Кому треба не для понтів то Ярчук саме те що треба ,
Супер дякую , Проста Сталь ви кращі..
Reply
Щойно придбав Щедріка-якісно,гарно.Дякую Вам.
Слава Україні
Слава Азову!!!!
Reply
Show more 20 reviews
Up